Polecamy państwu:

Restaurację - Wine Room

w której możemy przygotować kolacje, bankiety, coctaile, konferencje, spotkania prasowe do 120 osób, w dowolnej formie wybranej przez Państwa

Private Room

dedykowany dla max. 25 osób, odpowiedni dla szkoleń firmowych, kolacji i lunchy biznesowych, spotkań integracyjnych, spotkań nieformalnych, degustacji win i uroczystości rodzinnych w kameralnej atmosferze, sala posiada LCD 46".

Degustacje win prowadzone przez Sommeliera

podczas których poznacie Państwo typy i style win, sztukę degustacji win, główne szczepy winogron, sposób doboru win do okoliczności i potraw, ciekawostki i anegdoty winne oraz interpretację etykiet 'Nowego-' i 'Starego Świata'.

Kuchnię Międzynarodową

autorstwa naszego zespołu Kucharzy, niezwykle ambitnych i utalentowanych, którzy z wielką pasją przygotowują dla Państwa swoje kulinarne pomysły i marzenia. Na życzenie Gości przygotujemy specjalne menu spełnimy oczekiwania najbardziej wysublimowanych gustów.

SALĘ KONFERENCYJNĄ

o powierzchni 110 m2 , klimatyzowaną, profesjonalnie wyposażoną w nagłośnienie, multimedialny projektor LCD z możliwością podłączenia bezprzewodowego, ekran, wzmacniacz, odtwarzacz DVD. Salę można dowolnie zaaranżować w zależności od zastosowania. Sala mieści do 120 osób. W sali również można przygotować catering i przerwy kawowe.

OGRÓDEK LETNI

w którym możemy przygotować przyjęcia z menu z grilla w ciepłe letnie dni.

Warsztaty kulinarne

które nie tylko zapewniają wyśmienitą zabawę ale również naukę przygotowania wyszukanych dań, oraz fantastyczną ucztę dla zmysłów.

CATERING

na Państwa życzenie przygotujemy i dostarczymy w dowolne miejsce wybrane przez Państwa, zapewnimy potrzebny sprzęt gastronomiczny, zastawę, porcelanę do obsługi spotkania, kolacji, przyjęcia oraz zaaranżujemy wnętrze zgodnie z Państwa oczekiwaniami.